Het Gideon festival is ontstaan in de zomer van 2007 tijdens een avond in de tuin van een van de bewoners. De vraag naar bands ontstond naar aanleiding van een verjaardagsfeest van enkele bewoners van het Gideon terrein Groningen. Het team bestaat uit 15 mensen die elk op hun specialisme werken.
Samen is er door ervaring en veel energie te steken in de voorbereiding een geweldig festival ontstaan. Het team staat dit jaar weer volledig tot je beschikking. Wij staan altijd open voor goede ideeën en werken graag samen met organisaties en bedrijven. Inmiddels zijn ze alweer bezig met het 3e festival en dat beloofd weer een bijzondere happening te worden.
Adresgegevens
Gideon Festival
Gideonweg 9 te Groningen

A Rocket to Ride to Gideon Festival 2009
Vrijdag 28, Zaterdag 29 en zondag 30 augustus is het weer zover!! De pre-sale is begonnen, kaarten kosten 25,- per stuk in de voorverkoop. Meer informatie volgt, of bezoek de website van Gideon Music Festival.
A campingflight to Gideon Music Festival 2008
Het was wederom een succes! Van 29/08/2008 tot en met 31/08/2008 is het Gideon Festival georganiseerd. HET multidisciplinair meerdaags muziekfestival van Noord Nederland. Al het nieuwe en vernieuwende om het gebied van muziek, nieuwe energie en de Nederlandse multicultuur. Het Gideon muziek festival. Muziekstijlen: Van Funk tot Punk, Van Jazz tot Electro, van Dj"s tot Vj"s.
Bioscoop aanwezig
Campingterrein vanaf vrijdag 16.00uur open tot zondag 21.00uur. Gideonweg 9 Groningen. Lidmaatschap €5 per dag. A campingflight to Gideon music festival exp. is a multicultural three day music-festival in the north Netherlands that brings together the newest and most innovative music around, from Funk to Punk, from Jazz to Electro, from Dj’s to Vj’s and especially everything what’s new in the real music spectrum. New durable energy for everybody and the peacefull multiculture of the Netherlands.
meer informatie: http://www.myspace.com/gideonfestival
Hieronder een filmpje met een impressie van het jaar 2008
3749x gelezen


