Aanmelden
over ons geniet jij van schrijven? aanmelden artikel // AGENDA
RSS Feed

Gideon Music Festival

Van 01-06-2012 t/m 03-06-2012

Het Gideon festival is ontstaan in de zomer van 2007 tijdens een avond in de tuin van een van de bewoners. De vraag naar bands ontstond naar aanleiding van een verjaardagsfeest van enkele bewoners van het Gideon terrein Groningen. Het team bestaat uit 15 mensen die elk op hun specialisme werken.

Samen is er door ervaring en veel energie te steken in de voorbereiding een geweldig festival ontstaan. Het team staat dit jaar weer volledig tot je beschikking. Wij staan altijd open voor goede ideeën en werken graag samen met organisaties en bedrijven. Inmiddels zijn ze alweer bezig met het 3e festival en dat beloofd weer een bijzondere happening te worden.

Adresgegevens

Gideon Festival
Gideonweg 9 te Groningen

 

Gideon Festival

A Rocket to Ride to Gideon Festival 2009 

Vrijdag 28, Zaterdag 29 en zondag 30 augustus is het weer zover!! De pre-sale is begonnen, kaarten kosten 25,- per stuk in de voorverkoop. Meer informatie volgt, of bezoek de website van Gideon Music Festival.

A campingflight to Gideon Music Festival 2008

Het was wederom een succes! Van 29/08/2008 tot en met 31/08/2008 is het Gideon Festival georganiseerd. HET multidisciplinair meerdaags muziekfestival van Noord Nederland. Al het nieuwe en vernieuwende om het gebied van muziek, nieuwe energie en de Nederlandse multicultuur. Het Gideon muziek festival. Muziekstijlen: Van Funk tot Punk, Van Jazz tot Electro, van Dj"s tot Vj"s.

Bioscoop aanwezig

Campingterrein vanaf vrijdag 16.00uur open tot zondag 21.00uur. Gideonweg 9 Groningen. Lidmaatschap €5 per dag.  A campingflight to Gideon music festival exp. is a multicultural three day music-festival in the north Netherlands that brings together the newest and most innovative music around, from Funk to Punk, from Jazz to Electro, from Dj’s to Vj’s and especially everything what’s new in the real music spectrum. New durable energy for everybody and the peacefull multiculture of the Netherlands.

meer informatie: http://www.myspace.com/gideonfestival

Hieronder een filmpje met een impressie van het jaar 2008 

Twitter berichten





Bezoek de website: Gideon Music Festival

Door: Alternatief Genieten op 31-07-2008
3749x gelezen

Meer genieten in Groningen of interessante artikelen:

Advertenties

Het beste van Groningen


- Theatertapas
score: 5 van 5

- Weekend Groningen
score: 4.8 van 5

- Eetcafe Moeke Vaatstra
score: 4.8 van 5

- Images, Filmtheater en Cafe
score: 4.7 van 5

- RKZ Bios
score: 4.5 van 5

- Blote voetenpad
score: 4.5 van 5

- Noorderzon Festival
score: 4.5 van 5